reklama

Vyhledávání


spacer

Navigace

spacer

Stažení World of Warcraft - Download

Přidal Přidal Wrent , October 23 2009 22:46:00Zde najdete hned několik možností, jak si můžete legálně stáhnout World of WarCraft a posléze i nainstalovat. Najdete zde i odkazy na několik patchů potřebných pro hraní na oficiálních a free serverech. Pokud vám tedy nejdou stáhnout Launcherem, který se zobrazí po zapnutí World of WarCraftu. Nuže, do toho!


Instalátor 4.0.0 alias "Cataclysm"

Nechce se vám instalovat WoW z desítek disků a instalovat posléze tisíc a dva patche? Využijte nový oficiální instalátor, se kterým si ulehčíte práci, neboť vykoná skoro vše sám!Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.


Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.


Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.


Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.

Patche pro verzi 4.x

Zde naleznete několik patchů pro verzi hry 4.x. Užitečné, pokud vám kupříkladu patche nejdou stáhnout přes Launcher (může se tak stát kvůli provozovateli vašeho internetového připojení, který zakazuje P2P protokol využívaný Blizzardem).
Jak na instalaci?

Tápete s instalací World of WarCraft pomocí instalátoru, který jste stáhli výše? Spusťte jej a podívejte se na jednoduchý obrázkový návod!


1. krok - Spuštění instalace


2. krok - Potvrzení licence


6. krok - Výběr jazykové mutace


4. krok - Výběr místa pro instalaci


5. krok - Krátká instalace (předpříprava)


6. krok - První spuštění Launcheru a inicializace samotné instalace


7. krok - Nyní již samotná instalace obsahu

A ještě jednou pro vysvětlení, pokud jste něco nepochytili (jinak přeskočte na další odstavec): V prvním kroku je zobrazen instalátor po prvním spuštění, přičemž vyberete Install a pokročíte k bodu 2, ve kterém potvrdíte instalaci. Ve třetím bodu si pak vyberete jazykovou mutaci hry - základně je English, kterou ponechte, pokud nechcete jít na německy či jinak hovořící server. Ve 4. bodě se vybírá místo, kam se WoW nainstaluje. Doporučuji ponechat základní, neboť to usnadní život v případně instalací addonů atd. 5. krok je nyní již první etapa samotné instalace, přičemž se stáhne Launcher a základní soubory, které se nainstalují (trvá to maximálně pár minut). V 6. bodě se spouští automaticky Launcher a dostahuje další potřebné údaje a restartuje se do kroku 7, tedy plné instalace obsahu.


Jakmile je instalace hotova, hru spusťte a přihlaste se do svého Battle.net účtu (pokud jej nemáte, založte si jej a vložte i potřebné sériové klíče a předplatné, viz "Často kladené otázky" níže). Díky tomu hra pozná, jaké datadisky máte a přistoupí k poslední části instalace. To poznáte tak, že vás hra požádá o restart (tedy vypnutí hry a znovuzapnutí) a následně se spustí Launcher, který dostahuje poslední nutné soubory a patche, pokud tak již neučinil. No, a to je vše a můžete hrát!
Kolik místa na disku zabírá WoW?

V dnešní době je to se všemi datadisky až neuvěřitelných 30 GB, ale jak u koho. Záleží, jaké datadisky máte a jaký obsah se vám tedy musí dostahovat a taky záleží, zda instalujete až verzi 4.x pomocí instalátoru výše anebo postupně z disků v krabičkách.


Jak je tedy lepší instalovat WoW?

Rozhodně pomocí instalátorů výše, neboť se ušetříte přehrazování disků s datadisky a základní hrou. Navíc se postupnou instalací dostanete na patch 4.0.x za pomoci DVD s Cataclysmem a tak je lepší rovnou nechat hru do tohoto stádia stáhnout. Navíc při rychlosti internetového připojení alespoň 8Mbit/s (stahování) trvá samotná instalace podstatně kratší dobu.


Proč se mi stahuje Cataclysm, když ho nemám?

To má jednoduchý důvod - Cataclysm přinesl patch 4.0.0 a s ním i změny ve starém kontinentě. Tudíž se proběhnete v nové podobě Kalimdoru a Eastern Kingdoms a hra bude mít prvky, které přinesl tento datadisk. Nezahrajete si však bez vlastnictví tohoto datadisku za Gobliny ani Worgeny a taktéž se nepodíváte do nových lokací pro levely 80+.


Je nutné pro hraní nutné vlastnit originální hru?

Ano, pro hraní na oficiálních serverech je nutné mít základní hru.


A co datadisky, mohu mít třeba jen WotLK?

Ne, musíte mít i datadisky předcházející tomu, který chcete. Pokud se třeba rozhodnete pořídit datadisk Cataclysm, je nutné mít i Wrath of the Lich King a The Burning Crusade (ten se prodává již pouze v balíčku se základní hrou).


Co se sériovými klíči v krabičkách základní hry a datadisků?

Tyto sériové klíče musíte vložit do svého Battle.net účtu, přičemž díky tomu hra pozná, kam vás může na serveru pustit. Když máte kupříkladu jen základní hru, nepustí vás do Outlandu obsaženého v datadisku The Burning Crusade.


Co je ten "Battle.net?"

Je to služba společnosti Blizzard pro všechny hry z jejich portfolia. Pro nás WoWkaře však představuje, oproti třeba majitelům StarCraftu 2, středobod všeho, neboť se v něm platí předplatné, přesouvají postavičky mei servery atd. Navíc je tato služba nutná pro hraní, takže vlastně ani nemáme na výběr, což ovšem nevadí, neboť je to služba do detailů propracovaná a najdete v ní vše, včetně podpory Blizzardu.


Je pro hraní nutné platit předplatné?

Ano, je nutné, pokud se rozhodnete hrát na oficiálních serverech. Za své peníze ovšem získáte hned několik bonusů, jako například vždy aktuální obsah, bezchybný provoz, zabezpečení účtu, velká populace na serverech a mnoho dalšího.


Jak se dá předplatné platit?

Buď zadáte platební kartu do svého Battle.net účtu, anebo využijete přeplacených kartiček s platností na 60 dní.


Co je výhodnější?

Pokud nevíte, zda budete hrát pravidelně a dlouho, je lepší koupit předplacené kartičky na 60 dní a hrát. V případě, že jste se rozhodli hrát déle, je naopak lepší předplatné uhradit kartou na delší dobu dopředu, tedy 3 měsíce a déle.


Co když nechci platit za oficiální servery?

Pokud, a to z jakéhokoli důvodu, nechcete platit předplatné a koneckonců i vlastnit originální hru a k ní Battle.net účet, můžete zvolit tzv. "free servery."


Mají nějaké nevýhody oproti oficiálním serverům?

Ano, a to velké. Free servery totiž často padají a jejich existence se často omezuje jen na pár měsíců, nikoli let. Taktéž nemají aktuální obsah, obsahují spoustu chyb, spousta kouzel a vlastností nefunguje atd.


Stojí tedy oficiální servery "za to?"

Jednoznačně ano, ačkoli cena se nemusí zdát nejnižší. Ovšem když si to rozpočítáte, předplatné na měsíc stojí i s nejméně výhodnou předplacenou kartou nějakých 299 Kč a 50 haléřů, což najdou v peněžence při troše šetření i jinak chudí studenti :)


Jaký je rozdíl mezi PvP a PvE serverem?

Rozdíl je jednoduchý, neboť PvP značí hru hráče proti hráči. Pokud tedy narazíte na hráče z nepřátelské frakce, můžete jej okamžitě zabít. Taky je na těchto serverech více propagováno zabíjení v arénách a celkově duely. PvE je oproti tomu zaměřen hlavně na poznávání světa, plnění úkolů, sledování příběhu a dungeony. Záleží tedy na vašem herním stylu, ve výsledku si však nepřipravíte z plného požitku ani na jednom z druhů serverů.
Stáhnout jde pouze verze, která obsahuje oba dva datadisky, navíc pouze pro Windows.Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.


Stahujte kliknutím na obrázek nebo zde.

Patche pro staré verze

Zde je odkaz kde naleznete přehled většiny starých patchů i s odkazy ke stažení.


Autor článku: Sattero - 30. 4. 2011
Sdílejte:263 Komentáře · 65535 Přečtené · Tisknout

Komentáře

Acena , March 03 2011 19:36:47
Tak jsem to stahnul potom pres lucher do updatoval do verze 4.0.6 , složka má neco malo pres10gb a když sem se chtel připojit na server tak mi to napsalo že mam špatnou verzi nevite co stim?
Neptosis9 , March 06 2011 10:09:55
Prosim vas kdyz stahnu wow clasic,burning,wotlk tak se mi ve slozce WoW neukazuje Data slozky atd , jsou tam jen Logs,Updates,wow-2.1.1.1897-enGB-tools-downloader,wow-2.1.1.1897-enGB-tools-patch,wow-2.1.1.1897-enUS-tools-downloader,wow-2.1.1.1897-enUS-tools-patch.exe.part,wow-patch.MPQ a rovnou WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-EU-Downloader , muze mi nekdo prosimvas poradit co mam udelat ,chtel bych hrat Cataclysma(na free serverech)smiley
Prudas , March 07 2011 16:33:08
Zdravíčko, chci se zeptat, jak mám ručně napatchovat hru WOTLK? Patche, už mám stažené, jen ted nevím co s nimi smiley
Sattero , March 07 2011 19:03:04
2x kliknout na .exe a začne se to instalovat smiley
Neptosis9 , March 13 2011 13:23:11
A jeste bych se chtel zeptat kdyz ma kamarad WoW koupene , kdybych si to pujcil mohl bych si to take nainstalovat ? bo je to jen pro 1 uzivatele .. Dekuji za odpoved..
Sattero , March 13 2011 13:58:12
Nainstalovat si můžeš WoW i pomocí těchto downloaderů. Jen nebudeš moci hrát na ofiku, protože ve svém účtě na Battle.Net potřebuješ mít zadány sériové klíče a předplacené hraní. Hraní na kamarádův účet lze praktikovat, ale musíte být domluvení a nelze hrát současně.

Co se týče free serverů, nainstaluješ si hru stejně, jen pak přepíšeš realmlist.wtf a musíš si dávat pozor na aplikaci patchů. Free servery v současné době (ty co jdou s dobou) běží tuším na 4.0.3a a oficiální servery 4.0.6 a příští týden snad již 4.1.0 smiley
Sattero , March 13 2011 13:58:53
Jo a Cataclysm downloader stáhne a nainstaluje hru v patchi 4.0.0/4.0.1 (teď nevím přesně).
Neptosis9 , March 13 2011 15:09:22
Ale kdyz si WoW stahnu ( i s patchem na Cataclysm ) nemam slozku Data atd...
Sattero , March 13 2011 15:15:15
"C:\Program Files (x86)\World of Warcraft\Data\enGB" po instalaci mít budeš, je v ní totiž naprosto vše co se dat týče smiley
Neptosis9 , March 13 2011 15:20:32
i kdyz nainstaluju v program files slozku WoW nemam jen v C:\Users\Public\Documents\Blizzard Entertainment\World of Warcraft a tam neni slozka Data ... ,nemas ICQ,skype bo tak neco prez komentare se to resi blbe xD
Sattero , March 13 2011 16:08:54
ICQ ani Skype nemám a nepoužívám smiley V dokumentech jsou pouze doplňkové soubory. Je možné, že máš hru nainstalovanou v "...Users/Public/My Games/..." anebo jen v "...Users/Public/." U starších verzích se to instalovalo právě tam s příchodem Visty a W7. Cataclysm instalátor opět instaluje do Program Files, ale v případě problémů s přístupovými právy se naistaluje do uživatelské složky (veřejné).
Neptosis9 , March 13 2011 17:20:07
Jojo uz sem si taky vsiml (mam nove W7 a jeste ji moc neznam), tak sem odinstaloval WoW a instaluju znova do programu files smiley ale dekuji za ochotu smiley
Sirena , March 13 2011 17:47:50
Vite, co je divny? Když jsem si stahovala Lich King,tak se mi stahnul Catalysm, a to hned 2krat!smiley
Sattero , March 13 2011 19:04:38
Musíš si dávat pozor na patche. 4.0.0 a výše je již obsah Cataclysmu (a to pro všechny, jen nemáš přístup k některým částem obsahu, samozřejmě) smiley
Sylko , March 16 2011 14:11:41
hele us vsechno mam ale porad nemam wow .exe kde ho najdu?????????????????
spas53 , March 21 2011 21:36:40
HEJ JE ZDRAMA ALE MUSIS ZMENIT LICENCI Z PLACENE NA ZDARMA ALE BOHUZEL NEVIM JAK KAMSO TO VI SE HO ZEPTAM
javorovej , March 21 2011 22:06:44
Jednoduše změníš jisté soubory - psát ti tu jaké ale nebudu, protože z mého pohledu je free fujtajbl!smiley
Sattero , March 22 2011 07:03:25
Tak tak smiley
Sirena , March 23 2011 13:16:12
Když se mi dokončí instalace, tak tam nabíhá tabulka s Cataclysmem, která hned instakuje Cata, dá se tomu nějak předejít, aby se neinstaloval?
Wolfy141 , March 23 2011 16:03:36
Takže si World of Warcraft stáhnout můžu, ale bude mi to k ničemu ?
Nemůžu hrát bez placení ???
Wolfy141 , March 23 2011 16:09:57
Teda u ostatních online her to de : např u Lord of the rings, Allods, 4 story......... tyhle všechny hry se platit nemusí, tak se jenom chci zeptat, ptže sem tohle ještě nehrála a nevim co a jak
Dragoniss , March 23 2011 18:05:02
Můžeš hrát, ale budeš hrát na Free Serverech, kde většinou nejsou placení GM, vývojáři už vůbec ne a vyskytuje se tam velké množství chyb a bugů. Na další patche se musí čekat až je "načerno" někdo předělá na emulátory, které umožňují chod free serverů. smiley
Sirena , March 24 2011 16:22:35
Stejně, když Catalysm vykřižkuju mam hned po staženi verzi 4.0.0 smiley
Sirena , March 24 2011 16:30:27
A build 12911
Clever , April 02 2011 21:57:34
Samotna hra je, byla,a bude ZDRAMA! kdyz si wowko kupujete tak si neplatite HRU ale ucet na offik serveru , Wowko je vlastne free hra, je naprosto zbitecne platit si offik(teda kdrÿz omrzite par o spellu min)kdyz staci hrat na free serverech (doporucuju Equalibrium-Project Nemesis)!smiley
Torham , April 02 2011 22:14:35
Clever: Jo, hra se dá stáhnout přes downloader. Jenže prostě na offik nic nemá, a to jsem na freečkách odehrál něco kolem roku. Navíc dneska máš už Cataclysm, který tu hru totálně překopal. Ukaž mi prosím freečko s aspoň trošku solidně funčkním 4.0.x contentem. Děkuji.
wolfirus , April 06 2011 07:27:20
mám problém nelze mi ta hra spustit.Nainstalovanou ji mám,ale když se chci přihlásit tak mi to ukáže,že se nemůžu připojit.Proč?
Sattero , April 06 2011 08:18:54
Každou středu do 11 hodiny probíhá údržba serverů smiley
wolfirus , April 15 2011 23:10:26
Může mi tu někdo vysvětlit jak je to s hraním na free serverech?
wolfirus , April 15 2011 23:10:53
prosím
Sattero , April 16 2011 07:48:45
Nejsme tady 24 hodin denně smiley Na free serverech se hraje většinou špatně + musíš stáhnout hru a opatchovat tak, aby byla ve stejné verzi jako free server. Posléze se tam zaregistrovat, upravit realmlist.wtf ve složce s WoW a nakonec hrát... smiley
wolfirus , April 16 2011 09:20:19
nejradši bych hrál na offik serveru jenže na to nemám peníze
SIMI , April 21 2011 09:18:32
hej a dase i na tomto instalerovy dat bc ?
wolfirus , April 21 2011 12:30:31
Nevíte někdo jak to mám udělat aby se mi nestahovali další patche když chci jen 3.3.5a ? dík za odpověď
Dragoniss , April 21 2011 15:14:08
Mělo by stačit vypnout to stahování přes Launcher, změnit realmlist na ten co chceš a zapnout to přes WoW.exe, ne přes launcher.
wolfirus , April 21 2011 18:08:18
dík za odpověď,zkusím a kdyžtak napíšu smiley
dipp , April 25 2011 19:22:59
ej ten downloader stahne hru celou nebo jen cataclysm?
dipp , April 25 2011 19:37:34
Rada všem začátečníkům: pročtete si nejdříve všechny dotazy zde publikované než sem napíšete ten váš, možná že mezi nimi najdete odpověď na svou otázku. vím že to sem asi nepatří ale napadlo mě že by sem správa wow.herniweb.cz mohla přihodit pár odkazů na stránky kde si koupit wow a vše co je k jeho drtění potřeba smiley
PS: chtěl bych vyjádřit obdiv k člověku jenž si říká Sattero, zejména k jeho trpělivosti protože kdybych měl odpovídat na všechny tyto dotazy tak si du někam hodit šňůru.... smiley
psycho-war3 , April 25 2011 23:49:57
Dobry den... wow by som chcel strasne hrat a mam aj wow battle chest a WOTLK nainstaloval som battle chest a namiesto toho aby som mohol hrat TBc tak mi spusti Cataclysm... ja som yaciatocnik takze viem ze by som si mal stiahnut patche a instalovat ale neviem ako ich mam instalovat ked uz 2 dni sa mi instaluje 4.0.6 a ja by som chcel 3.3.5a pls poradte mi velmi mi na tom zalezismiley
dipp , April 26 2011 06:57:21
Mno.. určitě ses k wow dostal prostřednictvím nějakého kamaráda... Skus se ho zeptat jak na to..
Předpokládám že asi hodláš hrát na freečku ale v tom případě musíš počítat s tím že průvodce krok po kroku jak se připojit na free server zde nenajdeš - herniweb podporuje oficiální servery. Proto se skus podívat přímo na webside nějakého free serveru a nebo jak jsem již zmiňoval se zeptej svého kamaráda. smiley
Sattero , April 26 2011 07:26:30
Dipp: Je to jak říkáš, jen bych doplnil, že pro Psycho-war3 bude nejlepší překopírovat nainstalované WoW od kamaráda (z Program Files nebo uživatelské složky). Lze tak hrát a budete mít naprosto stejnou verzi + je to jednodušší. Případně stáhnout pomocí starého downloaderu WotLK, což je patch 3.0.X a poté dostahovat jednotlivé patche...

Jinak odkazy na koupi sem dodám, stejně jako asi odkazy na některé patche a základní postupy pro instalaci (takové FAQ), neboť dotazy jsou neustále stejné, stokrát zodpovězené, ale nikdo je nečte, takže se to třeba díky jejich obsažení do článku zlepší smiley
dipp , April 26 2011 15:41:19
vlastně bych měl ještě jeden dotaz: teď se mi stahuje soubor okolo nwm 7 giga ale to mi na wow i s datadisky příde málo. taky tu vidím tlačítko ubgrade to burning crusade takže nevím jestli se mi po stažení tohoto souboru začne stahovat další nebo jestli na to mam kliknout.
Sattero , April 26 2011 16:50:14
Pokud stahuješ s Cataclysm downloaderem, stahuje se ti build sestavený pro patch 4.0.0, což znamená, že obsahuje všeobecně úplně všechno. Znamená to taky, že jakmile si přidáš sériové klíče do Battle.net účtu, požadovaný obsah se ti odemkne a dostahuje po prvním spuštění hry a přihlášení (musíš to zase vypnout a zapnout launcher). Aspoň tak si to pamatuji, ale ruku do ohně za to nedám smiley Moje instalačka na Macu má šílených 27GB, avšak nezapomínejme, že po rozbalení se může velikost klidně až zpětinásobit podle použité komprese...
dipp , April 26 2011 20:53:15
jinak řečeno se mi stahuje celá hra včetně všech datadisků?
dipp , April 26 2011 21:40:00
a ta verze je patrně 4.1.0
psycho-war3 , April 26 2011 23:49:28
No co sa tyka toho ze chcem hrat na free serveroch tak to si mzslis zle... pretoze mam penaze mam takze platenie nie je problem .....
a neviete mi poradit nejaky dobry offik? myslim taky kde na kazdom kroku najdes nejakych hracov ... proste chcem hrat na offiku a najme na takom kde je kopa hracov..... mam jedneho kamosa on mi to vie nainstalovat za 5 minut uz predtym mi hovoril ze mi to nainstaluje ale mal som original a okrem toho som sa bal ze by mi to tam nainstaloval a nie originalne takze by som mal problemy ale to som bol este d.ebil .... no neviem pretoze moj kamos ma momentalne zaracha ja este skusim tak ze to nainstalujem ale ked sa mi spusti launcher tak ho stopnem a stiahnem patche sam....
Sattero , April 27 2011 08:19:46
Psycho-war3: Na disku originál/neoriginál nehraje roli, hlavní je, že to máš v Battle.net (sériové klíče). Jinak ofik s hordou hráčů (CZ/SK) je Burning Blade (PvP), Wildhammer (PvE), Thunderhorn (PvE) a i na dalších... Pokud budeš hrát na ofiku, nech dostahovat všechny patche. Pokud jde o free, musíš pozorně sledovat a nejlépe patchovat ručně (stáhneš z netu nutné patche, launcher vždy vypneš a nedovolíš ho stahovat, natož instalovat) do verze, která je serverem podporována. Teď už má většina free serverů 4.0.3a, takže můžeš stáhnout přes Cataclysm downloader a dostahovat jen patche do verze 4.0.3a z verze 4.0.0.

Dipp: Jak jsem psal o 2 řádky výše, stahuje se verze 4.0.0. 4.1.0 vyšel teprve dnes, ale to u downloaderu myslím nehraje roli smiley (případně to zkus a poreferuj)
Marcel1 , April 27 2011 14:52:55
jak se to stahuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileysmileysmileysmiley
psycho-war3 , April 27 2011 22:27:26
Sattero: Aha, takze ak chcem hrat na offiku tak ked nainstalujem world of warcraft battle chest tak akoze mam hrat cataclzsm namiesto tbc? pretoze ak necham tie patche dostahovat tak mi zapina len cataclysm....
Sattero , April 27 2011 22:33:06
Na ofiku se hraje vždy a pouze na posledním patchi, který je v současné době 4.0.1. A jak známo i z dřívějška, tyto evoluční verze (2.0, 3.0, 4.0) přinášejí změny i do základu hry. Dnes se díky Cataclysmu nepodíváš do starého světa tak, jak bylo přes Cataclysmem. Není to totiž jen datadisk, je to příběh, který změnil svět WarCraftu k nepoznání a nastolil spoustu nových překážek i radostí smiley


Marcel: Downloader a spusť, zvol instalaci, adresář atd. a nechej stáhnout vše potřebné smiley
psycho-war3 , April 27 2011 23:08:50
aha a este ma zaujima ze ked som si naistaloval original hru tak preco mi ten cataclysm ide len ako trial? preco mi nejde original?
Sattero , April 28 2011 09:10:21
Musíš se přihlásit do svého Battle.net účtu, zaplatit si předplatné (nebo vložit kupon) a předně zadat sériové klíče a tedy udělat z trial účtu full. Čti si popisky v Battle.netu, tam je při jednotlivých etapách vše popsáno smiley
psycho-war3 , April 28 2011 18:49:00
no takze som vsetko wow zmazal a idem od zacatku.. rozhodol som sa stiahnut si len cataclysm a chcem sa sptytat ci bude ten catac cely? ci budem moct hrat aj za goblinov?
Dragoniss , April 28 2011 19:11:28
Nemůžeš si stáhnout "jen" Cataclysm. Musíš mít základní hru + datadisk The Burning Crusade + datadisk Wrath of the Lich King + datadisk Cataclysm. Bez toho tě to na oficiální servery nepustí. + musíš mít vytvořený account na Battle.net a kódy od všech částí co jsem vypsala.
psycho-war3 , April 28 2011 19:19:47
????? boze preco to takto komplikuju... tak to si uz ani nezahram? vobec sa do instalovania nevyznam..... a hovoris ze ak by som si stiahol len cataclysm tak na offi servery ma to nepusti co? ale zato na free servery ma pusti a to mi staci smiley smiley smiley smiley smiley
Sattero , April 28 2011 20:39:04
Neboj, jenom v tom jsou trochu zmatky. Stahuje se samozřejmě (nejlépe) s downloaderem. Abys měl naprostou jistotu, vlez do svého Battle.net účtu a po zadání sériových klíčů si v účtu stáhni downloader pro WoW. Je to to stejné jako tady "Cataclysm downloader," ale budeš mít klid v duši smiley
Dragoniss , April 28 2011 21:25:01
Nepustí tě to ani na free servery. smiley Protože je to jako kdybys měl ve hře obrovskou díru.
psycho-war3 , April 29 2011 13:06:25
ja uz tomu nechapem... kaslem na wow aj ked nechcem kaslem nanho ... skoda lebo by som hral aj cely den ale ked sa neda ja uz nemam nervy znovu vsetko nanistalovat takze kaslem smiley smiley
Sattero , April 29 2011 13:18:31
Nejlepší bude, když si to necháš nainstalovat od nějakého kamaráda, protože to očividně nezvládáš, ačkoli je to naprosto jednoduché smiley
psycho-war3 , April 29 2011 20:05:01
no ja som predal dneska uspesne wow battle chest a wow wotlk za 30 euro a necham si nainstalovat od kamarata original wow wotlk a cataclysm
psycho-war3 , April 29 2011 23:05:19
takze si to shrnme : ked nainstalujem wow tak mi spusti demo verziu cataclysm ale ked dam na svojom battle.net uctu zadam 3 seriove kluce tak mi to upgraduje na cataclysm? a musim dat vsetky a od zaciatku napriklad nemozem zadat hned seriovy kluc s WOTLK
Sattero , April 29 2011 23:33:11
Trial verze je pouze základní hra omezená do levelu 20 a na 10 dní. Cataclysm obsah sice uvidíš, neboť zasáhl hlavně starý svět, ale k Worgenům a Goblinům, včetně zón 80+, mít přístup samozřejmě nebudeš. V Battle.net účtu pak musíš zadat kódy postupně, tedy základ -> TBC -> WotLK -> Cataclysm. Ostatně to je i na krabičkách napsáno (třeba na WotLK, na které se zrovna dívám, je "The Burning Crusade Required"smiley smiley

Po zadání sériového klíče původní hry se ti stane z trial účtu plný účet a s tím dostaneš (alespoň myslím) měsíc hraní zdarma, tedy pokud vložíš rovnou platební kartu nebo herní kupon (nebo teď už možná i bez toho, netuším - já registroval před pěti lety).
psycho-war3 , April 30 2011 00:27:14
aha takze staci ked nainstalujem wow battle chest a ked mi spustu "demo" verziu hry tak zadam tbc seriovi kluc a nemusim este inaistalovat wotlk ze ne? staic ked s wotlku zadam seriove kluce a budem uz moct hrat cata? ale pockat co sa mi vacej oplati? mat wow classic tbc a wotlk alebo 50 euri?
psycho-war3 , April 30 2011 00:32:50
ale to je zle pretoze ja mam len seriove kluce wow classic, tbc a wotlk a cataclysm nemam smiley a ked zadam tie seriove kluce tak budem moct hrat iba cataclysm? a tbc a wotlk uz nebudem moct hrat?
Ellmoon , April 30 2011 07:52:02
Cs jen chci říct že už je spoustu fungujících serverů na patch 4.0.6 dyštak mrkněte na http://www.wowstatus.net/serverlist.php smiley
Sattero , April 30 2011 09:42:20
Psychowar: Už to trochu motáš dohromady. Musíš zadat sériové číslo základní hry, poté můžeš zadat sériový klíč TBC, poté můžeš zadat sériový klíč WotLK a poté můžeš zadat Cataclysm. To je proto, že každý datadisk obsahuje nový obsah navazujicí na ten předchozí (a to jakkoliv).

Dále je tady věc verze hry. Byla 1.x - základní hra, kde jsi viděl jen starý svět. Poté 2.x, který přišel s TBC. Bez datadisku si sice nemohl jít do Outlandu, ale některé změny v herních mechanikách i změnách ve starém kontinentě tě zasáhly a viděl si je a mohl jsi se jich účastnit. Patch 3.x zase přinesl WotLK, v němž byl Northrend. Do toho jsi bez tohoto datadisku samozřejmě nemohl, ale taky se objevily některé změny ve starém světě, takže i bez TBC a WotLK jsi pocítil měny.

No a nakonec přišel patch 4.x s Cataclysmem, který je teď. Samozřejmě se do nových oblastí pro levely 80+ nedostaneš, stejně jako si nezahraješ za Worgeny a Gobliny bez vlastnictví tohoto datadisku, ovšem taky tě zasáhnou a uvidíš změny, které Cataclysm přinesl. Jen je jich mnohem více, než u předchozích datadisků vzhledem k původní hře a původnímu světu, který přišel v roce 2005.

A ještě pro dovysvětlenou - na oficiálních serverech vždy budeš hrát na posledním aktuálním patchi, který je třeba v současnosti 4.1.0.
psycho-war3 , April 30 2011 12:34:36
aha takze ak zadam seriove kluce len po wotlk tak budem hrat len wotlk vsak
Sattero , April 30 2011 13:11:28
Ano, do lokací nad level 70 se nepodíváš, stejně jako si nezahraješ za gobliny a worgeny smiley
psycho-war3 , April 30 2011 15:57:23
takze nainstalujem wow battle chest... a wotlk uz nemusim idem na battle.net a zadam seriove kluce wow classic , tbc a wotlk a potom mozem hrat do levlu 70 a tiez si mozem zahrat za blood elfov a draeneiov a ked si este kupim cataclysm a zadam aj cata seriovy kluc tak uz budem moct hrat aj za worgenov a goblinov a budem moct hrat do levlu 85 vsak? no konecne som to uz pochopil lebo uz dlhsi cas som rozmislal ze na co je ten seriovy kluc a ako sa tam dava teda na battle.net ale uz som to pochopil dakujem ti Sattero pomohol si mi vacej jak vsetci moji kamarati ktory mi doteraz pomahali asi som sa musel spytat profika cize teba smiley smiley
Sattero , April 30 2011 16:00:44
Ano, ano, ano, tak jest! Konečně jsme se dopracovali k úspěchu a doufám, že se ti hra bude líbit. Případně využij naše fórum a klidně se zeptej, snad budeme znát odpověď a pomůžeme ti k ještě lepšímu zážitku z WoW! smiley
psycho-war3 , April 30 2011 23:28:20
ak ti mozem poradit pridaj si na stranku popis o gnomeoch vies su moja oblubena rasa a ako vidim prave o nich tu nic neni... ale mohol by si clanok napisat sam nie skopirovat s inej stranky
psycho-war3 , May 01 2011 00:08:47
mohli by ste mi este nieco poradit? ja mam wow battle chest v nemcine a tu ja neovladam jedine angliku a v nastaveniach sa sice da nastavit na anglicky jazyk ale v hre mam stale nemecky a ani neviem ze ktore kuzla su ake dobre alebo zle neviete co s tim?
Sattero , May 01 2011 08:02:33
1. O gnomech jistě něco napíšeme.
2. Články nekopírujeme.
3. Proč si kupuješ německou verzi hry, když němčinu neovládáš?
Sattero , May 01 2011 08:12:21
Uprav realmlist.wtf (v poznámkovém bloku/notepadu), smaž v něm vše a vepiš do něj:
set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal eu


Potom otevři stejně config.wtf a na sedmém řádku uprav SET locale "deDE" (nebo co tam je) na SET locale "enGB". Poté spusť hru a mělo by to fungovat, snad. Našel jsem to na oficiálním fóru hry, kde to lidem fungovalo...
psycho-war3 , May 01 2011 14:31:49
wow hru mam este u kamosa tak som sa rozhodol ze si stiahnme do zajtra wow cataclysm a ked uz mi stiahlo 270 MB a uz je ze AVAILABLE tak kliknem ze play a wow mi otvori a nic len cirne mi ukazuje vobec mi to nejde newite co s tim
Sattero , May 01 2011 14:52:57
Tak teď nevím, jestli jsem to bez těch teček a čárek rozluštil, ale za to může výše provedená změna. Zkus to vrátit a AŽ po posledním patchi opět nastavit a pořádně vyzkoušet.
psycho-war3 , May 01 2011 17:39:29
A ESTE JEDNU VEC.... KED IDEM UPRGRADOVAT WOW TAK SI HOVORIL ZE MAM ZADAT KOD A TAM JE ZE "ENTER GAME KEY" A KDE NAJDEM NA OBALE TEN GAME KEY? PRETOZE JA MAM LEN NA OBALE ZE "AUTHENTICATION KEY"
psycho-war3 , May 01 2011 17:43:07
A POZRI CO MI NAPISALO KED SOM ZADAL "AUTHENTICATION KEY"

An error has occurred.
The authentication key you’ve entered has already been claimed.
Each authentication key can only be redeemed once. If you’re sure you have not previously claimed this key, please double-check the spelling and enter it now.

For more information on authentication keys, please visit our Support Site
psycho-war3 , May 01 2011 17:52:37
a potom ked som zadal "authentication key" tak mi vypisalo ze

Your Battle.net account does not have any games that can be upgraded with this authentication key.
Either you have no games that can be upgraded with this key, or you have already upgraded them
Sattero , May 01 2011 20:46:50
1. VYPNI CAPS LOCK, na to tu není nikdo zvědavý.
2. Lepší by bylo, kdybys založil dotaz do fóra, protože sem to nepatří.
3. Kód je v krabičce a je tam jediný a zatraceně dlouhý.
4. Přelož si to - kód byl použit nebo jej nemůžeš využít, protože nemáš předchozí hru, hru jiné verze nebo byl již využit.
psycho-war3 , May 02 2011 02:32:22
kod som asi vyuzit mohol pretoze som xadal kluc na wow calssic.... @#$~^& jenda odrbavacka, ved on mi predal hru na ktorej neni platni kluc. smiley
Torham , May 04 2011 10:22:25
psycho-war3: proto nikdy nekupuj takové hry od lidí z druhé ruky, protože ty klíče jsou platné jednorázově smiley
rips315 , May 05 2011 18:16:23
lidi potřebuju poradit nevim co s těma patchema 1.dva mi šlapou dobře ale zbytek od 4.0.1 až do 4.0.6 nevim co s nima ten 4.0.1-4.0.3 je ve složce a neda se nijak nainstalovat , a ty zbylí dva jsou ve formátu kterej nejde otevřít a menujou se nejak update a nějaký čísla co s tim mam udělat?.. Moc prosim poradte někdo...smileysmileysmiley
Sattero , May 05 2011 19:34:25
Podrobný návod na instalaci .mpq souborů, tedy balíků s daty z daného patche, nalezneš třeba tady: http://patchup.info/?s=updating

Přeložený návod zpracuji (snad) do konce týdne.
rips315 , May 06 2011 17:14:06
koukal sem se na něj i sem ztáhnul patche z něj i sem je nainstaloval do verze 4.0.6 ale když chci zapnout wow píše mi to že to nemůže najít wow-update-13205.MPQ ale ten tam mam...Moc prosim už nevim co dělat sem zoufalej... smiley smiley
Ellmoon , May 06 2011 18:53:31
no já mám taky celkem dilema, ale nějak mi nevadí čekat já sem to totiž přepatchoval na patch 4.1.0-ptž sem to stahoval automaticky smiley
nightwarrior , May 14 2011 09:58:56
Ahoj.
Jsem tu nová,a jelikož jsem stahovala všude wowko,nemohla jsem se přihlásit.Tak si ted stahuju tady a chci se zeptat kde mám sehnat cd key když jsem si to stáhla,a nemůžu ho najít a na battle net abych se mohla přihlásit chtějí cd key.
nightwarrior , May 14 2011 10:01:43
a musím mít když jsem připojená na free sever předchozí datadisky?
Mám catasclym.
Mara75 , May 26 2011 14:51:54
Ahoj,potřeboval bych poradit s patchovaním už nevím jak dál ted dělám uprade verze 3.2.2.10505 to 3.3.0.10958 u tady tohodle jsem se zasekl jakmile otevřu ten .exe soubor Blizzard Updater
napíše mi to tohle:

The update could not be applied.
The file "C:\Program Files\World of Warcraft\Battle.net.dll.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

Vím co to znamená ale nevim jak to napravit a potřebuju to patchnout nevíte někdo?
Nevíte někdo?smileysmileysmiley
Dragoniss , May 26 2011 15:00:13
Zkus použít tenhle soubor: http://www.megaupload.com/?d=4RL9YVBU, jsou tam dva patche, tak si vyber kterej potřebuješ. Jinak kdyby to nešlo tak asi opravdu odinstallovat a nainstallovat hru znova.
Sattero , May 26 2011 16:17:41
Máš jaký systém, XP? V případě Visty nebo 7 bys měl WoW nainstalované ve špatné lokaci + otevření instalátoru patche v takových případech se dělá přes pravý klik a "spustit jako administrátor" smiley
Mara75 , May 27 2011 17:22:11
jo díky pomohlo jít přes admina díky moc
tuf , June 01 2011 13:48:11
Cao, mam wow v pc bez instalace, tzn. jen slozka s hrou nakopirovana v pc ze ktery to pres .exe spoustim, kdyz stahnu nový patch 4.0... tak se mi to automaticky instaluje do systemu? nebo se to jen stahne a do zadaneho adresare odkud to muzu kamkoli premistovat.? jestli to nevadi ze wow 3.3.5.. mam bez instalace,, dik zaodpoved
tuf , June 01 2011 13:55:38
stahovani verze 4.0... se mi zastavilo po stahnuti setup a naskocila mi chyba v C:\Users\Hans\AppData\Local\Temp\Blizzard Installer Temporary Data - d4045ae6 ,, ze soubor nelze otevrit
Martin222 , June 17 2011 19:24:16
nevi nekdo co stym mam kdyz hra mi normalne funguje ale jak se pripojim do hry tak stojim porad na stejnym miste a vubec se nehybu
Cipnator , June 19 2011 12:53:56
Muzete mi nekdo prosim poradit? smiley stahl sem si u vas WoW .. mam nainstalovany catalysm s verzi 4.1.0 (14007) a realmlistem
set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal eu

co mam udelat pro to abych mohl hrat ! kde se mam zaregistrovat acount..
Padre27 , June 19 2011 18:31:31
chtel bych poprosit o radu,stahuju wow poprve,postupuju dle navodu nahore,,kdyz se me spusti po prvni instalaci launcher,tak se me stahne zhruba do pulky ramecku a dal to nic nedela,,mohl by me nekdo poradit co je spatne?
rastislavovic , June 27 2011 13:00:12
cawte pls ja kdyz sem sputil wow tk se mi tam ukazala tabulka kde se mam prihlasit tk sem dam dal meno a heslo moje neslo mi to pls pomohli by ste mi? dky
Buttler , June 29 2011 17:19:46
AHOJ PROSÍM POMUŽETE MI NEKDO??? NAPISTE AT TO TU NEMUSIM PSAT JE TAK
kikin93 , July 01 2011 16:23:28
pomuže mi někdo plosím já sem si to stahla nemohu se přihlasit smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Sattero , July 01 2011 17:54:57
Přečti si Často kladené otázky v tomto článku smiley
pour , July 02 2011 07:08:45
Prosimvás je to stazeni WOTLKU a naistalování úplě zadarmo?
Děkuji za odpovědi
jintys , July 09 2011 16:21:56
Ahoj! Doufám že si tohodle článku alspoň někdo všimne. Chtěl sem se zeptat, poprvé chci hrát na officiálním serveru, vždycky sem hrával na "freečkách". Na battlenetu už sem si vyplnil všechny klíče až do cataclysmu. Teď stahuju cata. Jak je to vlastně s realmlistem když chci hrát na tomhle serveru. Musí se to nějak přepisovat?
Předem díky za odpověď.
jintys , July 09 2011 18:50:30
pls pomozte mi smiley
Ellmoon , July 10 2011 07:44:39
tak já sem na offiku zatim nehrál, poněvadž nemám zrovna dost peněz, ale myslím, že realmlist je tam vyplněnej jako že už předem, dyštak se normálně mrkni do souboru realmlist.wtf, ale myslim si že to tam je vyplněný smiley
Radek Svoboda , July 10 2011 11:02:37
jintys: Realmlist by měl být předem napsaný na oficiální servery. Pokud jsi ho měl změněný, stačí updatovat hru přes launcher a realmlist se sám přepíše na oficiální realmy.
jintys , July 10 2011 15:53:37
ok už mi to všechno jede :))
nevite jak joinnu chatovaci kanal? :DD
na freeckach to byl world ale tady netusim
Dzimby , July 10 2011 17:51:48
Potrebujem poradit uz nieco cez rok hram wotlk ale tbc som nikdy nehral a teraz by som si ho chcel zahrat ale nwm jak ked do zacnem stahovat cez wow installer tak mi to vyhodi tabulu aby som dal play world of warcraft dam to a tam mi vyhodi launcher s patchom 3.3.5 a zacne mi ho uptadovat na 4.0.0 ale nezapne mi to tbc potrebujem poradit smiley
Sattero , July 10 2011 19:22:25
Dzimby: TBC mít s WotLK budeš a máš. Nějak si to totiž pleteš, neboť TBC přidává 2 rasy a Outland, do kterých můžeš i v Cataclysmu a WotLK. A automatický installer ti logicky bude aktualizovat do nejvyšší možné verze. Tedy té, která je nyní používána na ofiku.
Dzimby , July 10 2011 19:43:59
no len si chcem zahrat tbc na tbc servery a ked hodim realmlist a zapnem wotlk tak mi to pise ze mam zlu verziu a je to free blizzlike server
Dzimby , July 10 2011 19:44:31
nwm ze ako mam zapnut tbc ked ho mam uz s wotlk
Radek Svoboda , July 11 2011 08:11:33
jintys: Na oficiálních serverech se většinou kecá v Trade channelu - do toho se joinuješ automaticky při návštěvě nějakého capital city své frakce (Stormwind, Orgrimmar, Silvermoon, Undercity a tak dále - jsou to ta největší města ve hře). Na offiku NENÍ globální chat kanál, jako je world na freečkách.
Dzimby , July 11 2011 09:02:49
Moze niekto poradit ze ako sa mam dostat do toho tbc? smiley
jintys , July 11 2011 19:47:03
díky moc za všechno, už jsem se tam docela zabydlel smiley
Cipiss3k , August 03 2011 16:55:54
Cau hele potřeboval bych par rad smiley 1. Chi zacít hrat wow , akorat nevím na kterém serveru ( chte bych Cata..)
2. kdy vyjde další datadisk ptž nechci začít hrát a za pul roku aby vysel novej :/
3. jak šasto je VIP ( reset serveru )
4. je lepší Hrát Cata. nebo L.CH. ?
Díky si odpověd smiley smiley
Kellinka , August 08 2011 10:09:44
ten 6. krok jak to bude dlouho trvat mě už dva dny
smiley
Roiben , August 15 2011 01:16:50
Hrám na Free-čku a nehambim sa za to stavim sa že kľudne porazim v dueli týchto machrou čo sa tu predvádzajú že hrajú na offiku! Hrám na Anthoria.net a nie je tam až tak veľa bugov! GM su milý, snazivy a vtipný je to Blizzlike smiley a Anthorka moc často nepada a btw dobrý CATA server teraz ešte nenájdete iba take kšunti v rozbehu smiley Have a Nice Day Noobs!
Manual , August 15 2011 12:37:59
Potreboval bych poradit. WoW mam nainstalovany a potrebuju ho napatchovat na verzi 4.0.6a.Mam nainstalovany 1. dva patche a ostatni nejdou. Zkousel jsem to podle navodu- http://patchup.info/updating/ ale pise to :

The file "patch.cmd" in archive "C:\Program Files (x86)\World of Warcraft\wow-patch.MPQ" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile:smileypenFromArchive)

Podle toho to mam preinstalovat a to uz sem delal 2x.
HELP ME!!
Kanniy , August 23 2011 09:35:28
Mám stejný problém jako Manual akorát už u patche 4.0.1a to 4.0.3. Je to také ve formátu mpq a nejde mi to přes updater nainstalovat smiley
xXx06 , August 28 2011 15:47:29
hele mužu se zeptat funguje wow na windos xp prosim odpovjeste na skype jmenujisetam b35;b35;b35;$|BLADE™smiley
xXx06 , August 28 2011 15:49:10
nebo na tom.asino@seznam.czsmiley
xXx06 , August 28 2011 15:50:29
a ežte vesi nerušim tak za co tam mužu hrat
Dragoniss , August 28 2011 16:12:23
Ano, WoW funguje na Windows XP. K hraní je nutné koupit si celou hru cca 1600 Kč a potom měsíční poplatky, cca 250 Kč na měsíc. smiley
Lukas Stredula , August 28 2011 22:30:17
A za co můžeš hrát? Myslíš tím povolání a rasy? Mrkni do menu na levé straně webu a dočteš se vše :-)
0Cesik0 , August 29 2011 21:20:32
Jeto supr smileysmileysmileysmileysmileysmiley
0Cesik0 , August 30 2011 11:42:44
Ale nemam patch pls posletemi stranku na patch vrz 4.2.0
mordecay , August 30 2011 13:24:09
Pusti launcher, ten ti to opatchuje na 4.2
Zdenek321 , September 08 2011 14:59:25
na co mám kliknout na tu anglickou snapisem : PC [Windows] an mám zmačknout něco jineho ? ja to važně nechci platitsmiley
Zdenek321 , September 08 2011 15:00:02
ja totiž si to chci stahnout
Zdenek321 , September 08 2011 15:02:59
prosím poraď te co nejdřív
Zdenek321 , September 09 2011 13:43:04
a jak se to od instaluje ? to musim hlavě vědět pro přípat nouze
Ellmoon , September 09 2011 14:27:15
Normálně najdeš do můj počítač a ta někde najdi odinstalovat nebo změnit program. najdi si wow a dej odinstalovat, nebo změnit, jednoduchý smiley
immortalls , September 14 2011 14:32:15
cf pls jak dam 4.2.2 na 4.0.6? plss potrebujem pomoct fakt moj skype krik159357smileysmileysmiley
Daylen , September 23 2011 11:19:20
Zdravím rád bych se zeptal jestli mi stačí stáhnout a nainstalovat Cataclysm abych mohl hrát nebo si musim stáhnout i ty ostatní datadisky?
Johny , September 23 2011 15:17:55
Pokud chceš hrát na oficiálních (placených) serverech, musíš mít všechny datadisky, pokud chceš ovšem hrát na Free serverech (Pro Cata jich ztim moc neni, ovšem něco určitě najdeš, osobně bych doporučil Colossus) tak ti stačří jen Cata
Daylen , September 23 2011 15:29:09
Super díky
Lukas Stredula , September 23 2011 18:24:02
V současné době se stahuje jen jedna verze instalátoru, která nainstaluje základní hru ve verzi 4.0 a posléze dopatchuje. Po prvním spuštění a přihlášení do hry se inicializuje kontrola souborů a hra požádá o vypnutí a dostáhnutí nutných dat :-)
Daylen , September 23 2011 21:42:21
ten server Colossus je off nebo mám něco špatně?
Daylen , September 23 2011 22:21:04
Nemohl by mi stim někdo pomct? můj skype runeman13
Vittos , September 25 2011 09:28:27
Zdar, když stahuju catcalysm, tak mi to u konce stahování vyhodí chybu. Hra jde i přesto spustit, ale v adresáři se hrou není soubor realmlist.wtf ...smiley
chcihratwow , September 25 2011 13:46:37
zdar, kdys si stahnu catu a odinstaluji pojede mi pak wotlk 3.3.5a?
prosím odpovezte mi
chcihratwow , September 25 2011 13:52:42
pul roku sem hral wotlk a pak sem chtel vyskouset catu a při instalaci se mi to seklo, tak jsem se chtel vratit zpet na wotlk ale uz mi to neslo ty patche se mi totiz zmenily a tak jsem to skusim preinstalovat a vzdycky se mi to prehodilo na patche do caty namisto do wotlku, proste nevim co mi muze pomoct prosim pomozte mismiley
matesis , September 28 2011 13:34:53
jak to mam udelat kdyz teda nechci hrat na officialnich serverech?
Ja sem stahnul instaler nainstaloval sem hru vytvoril si ucet na battle.net ale nevim jak to aktivovat abych mohl hrat protoze nemam ten game key prosim poradte jak dal kdyz nechci hrat na officialnoch serverech tak pls poratesmiley
Vittos , September 28 2011 23:18:06
mám podobnej problem, mám stahnutou hru, account, přepsanej realm a stejne to nemužu rozjet smiley
matesis , September 30 2011 14:06:25
Ja se na to muzu vykašlak zatim budu teda hrat jen starter edition smiley
Dragoniss , September 30 2011 16:56:15
Pokud nechcete hrát na oficiálních serverech, tak se musíte řídit pokyny na stránce fan serveru, kde chcete hrát. Battle.net s neoficiálními servery vůbec nespolupracuje.
matesis , October 01 2011 07:47:31
aha smiley thx moje chyba
Hildren , October 05 2011 10:12:46
cauec lidicky mam problem...vse je ok az na to ze kdyz se prihlasim pise mi to nejakou chybu s verzi...mam 4.2.2 14545 a nemuzu ted najit jiny patch nevite co s tim??
braen10 , October 11 2011 20:00:38
smiley
darklar128 , October 16 2011 12:39:17
Prosím jak mám dát verzi 4.0.6 když mám 4.2.2??
defeat , October 19 2011 19:51:59
Cau,mam stejny problem jako immortalls a darklar128 kdyz stahnu tady cata stahne se ve verzi 4.2.2-ale jak mam dat verzi 4.0.6......patch 4.0.6 jsem jiz stahnul ale co snim?

predem diky za odpoved
vetracek556 , October 22 2011 14:28:43
Cau pls nevi nekdo jak nainstalovat tu "ruční instalaci" nějak mi to nejde. Jinak super návod hra už mi až na ten patche funguje smiley
josef12 , October 23 2011 07:00:57
me to nejde stahnout
poradte pls
legnic , October 24 2011 07:07:10
cawte all , stahujem wow cata z vasho instaatera z tejto stranky,mam stiahnute vsetkych 9,44gb ale uplne tesne pred koncom mi vypisuje ze aplyying updates ale furt tam mam 0percent a ked si dam conection info tam hore na lsite instalatora je tam napisane ze download complete ale upload ffurt bezi. je to normalne? alebo chyba
Sattero , October 24 2011 07:55:41
Upload běží, protože downloadery Blizzardu fungují na principu P2P (Peer-to-Peer), tj. jako torrenty.

Jinak pokud aplikace posledního patche nepostupuje i po delší době dále, vypni instalátor, restartuj a znovu spusť. Snad to pomůže.
svobik1 , October 27 2011 11:56:43
nejde mi to stahnout
Merudin , October 28 2011 07:59:42
nevíte kde stáhnou patch 3.2.2?
cubedeniel , October 29 2011 13:24:42
nevite stahne se trial verze nebo plna verze wowka???smiley
krtek2233 , November 04 2011 20:51:03
kde se to stahuje tvl????????????????????????????smiley
krtek2233 , November 04 2011 20:51:53Sattero , November 04 2011 21:28:51
Ikony jak dělo a stejně nevidí... Marja pano :-)
Nikousek , November 04 2011 22:32:06
Prosím já sem nainstaloval,opačoval vše na World of Warcraft Cataclysm a na free servru my to ukazuje : Upgrade to Full version abych mohl hrát třeba za gobliny tak prosím co mám udělat abych mohl za ně hrát na free server a ukazuje se mi to aji na oficial servru. Na Battle.net učet mám ale nevím co dál prosím o pomoc. Kdyš tak napište na email : comdominikzelinka@seznam.cz . Děkuji
cubedeniel , November 10 2011 20:52:44
mě se tam taky ukazuje Upgrade to Full version abych moh hrat za gobliny nevite jak dal ucet na battle mam kdyžtak písněte do komentaru

pls
Railslide , November 17 2011 15:49:30
nemuzu se lognout poradte pls!!!!!!
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
tondamatt , December 03 2011 15:33:07
Mám problém, od patche WoW-4.0.1.13205-to-4.0.3.13287-enGB-patch_Windows.rar je to soubor formátu .MPQ a já nwm jak ho otevřít. Poraďte pls. Díky smiley
mates_15 , December 11 2011 16:44:36
lidi .. potrebuju help .. stahl jsem to .. a jak jsem spustil launcher tak v prvnim kroku to bylo 4.0.0 a pak ve druhem 4.3.0 .. wtf ?? nechapu
mates_15 , December 11 2011 16:47:32
Zdravím, lidi potřebuju pomoc. Když jsem spustil launcher tak mi v první fázi jelo na 4.0.0 a pak ve druhé 4.3.0 .. nevíte proč??
bloodysk , December 14 2011 05:21:41
Hele lidi proč nevidiím jak se mi aktivujou patche :/ HELP! Plzzz ...smiley
Houmi , December 14 2011 16:37:32
Já jsem si uvás stáhl wow cataclysm ale né ve verzi 4.1.0 ale ve verzi 4.3.0.15050 a nevím jestli ktéto verzi mám také stýhnout patch 4.0.6 ne bo jiný můžetemi někdo pomoct děkuji?.
Houmi , December 14 2011 16:54:33
anechci hrát na officu
wow77s , December 14 2011 17:34:48
hr
smileysmileysmileysmileysmileysmiley
jubass , December 18 2011 08:22:58
Jak se mám přihlásit na free server když to po mě chce furt battle.net??
bloodysk , December 19 2011 03:53:28
Jubass : zmen si realmlistsmiley
Peggy98 , December 21 2011 18:16:43
hej to je uplne trhly ... ja se zaregistruju a pak mi to nechce vzit heslo .. smiley kde se registrujete vy ?? pls .. smiley
robbik1989 , January 03 2012 13:05:12
[code]takže musiš si dat hl stranku a počkat už si registrovanej
[code]
robbik1989 , January 03 2012 13:07:51
smiley
robbik1989 , January 03 2012 13:09:05
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley smiley
Duchdak , January 09 2012 00:38:16
Mám dotaz... Když mám nainstalovaný TbC a WotLK a chci ten Cata... tak staci jen stahnout a nainstalovat? Nemusim to nějak propojovat se starsima datadiskama ? předem děkuji za odpověď
Duchdak , January 09 2012 00:41:08
Protože chci mit všecky datadisky to je snad logicky ne... smiley
Sattero , January 09 2012 19:39:54
Pokud máš aktuální verzi hry a hraješ na oficu, Cataclysm máš i tak a stačí jen zadat sériový klíč do Battle.net účtu, který ti posléze odemkne lokace lvl 80+.

Pokud hraješ na freečku a máš patch 3.x.x, tak si hru vlastně znovu stáhneš, ať chceš, anebo ne. Můžeš využít nicméně i Launcheru přímo u hry po změně realmlistu na Blizzardí. Ten hru zaktualizuje sám a nemusíš se o nic starat, tedy pokud čirou náhodou nehodí už nějaký vyšší patch, než potřebuješ. V tom případě pak downloader výše a ručně dopatchovávat :-)
Duchdak , January 15 2012 14:14:43
diky smiley
Duchdak , January 15 2012 16:24:01
a ted este jeden dotaz smiley chtel bych hrat na serveru s WotLK a pak bych chtl hrat na serveru i s CATA jak bych to mel zaridit ?
Ellmoon , January 16 2012 13:04:07
Takže nejdřív na Wotlk a až pak na Cata? jestli jo tak to je jednoduchý nestáhneš si Nový downloader ale stáhneš si starý downloader, který najdeš tady na této stránce úplně dole ve článku a až budeš chtít hrtá Cata, tak si stáhni Nový downloader a ten ti automaticky stáhne Cata do compu smiley
Fitulos1234 , January 20 2012 13:31:59
smileysmileysmiley
Fitulos1234 , January 20 2012 13:32:31
hej nevite kde se to stahujesmiley smiley
Tortal , January 22 2012 08:17:10
PLs poradte stahl jsem cely tady to cataclysm ale dal jse mi tam patch 4.3.0 a nejde mi ho dat na 4.0.6 co mam delat
?
Ellmoon , January 22 2012 18:38:47
no s tímhle měl můj kamarád taky problém, a budeš to muset vyřešit tak jako on a to tak:
...
1. Najdi si stránku monster-wow.com , tam najdi pod hlavním obrázkem na download

2. stáhni si ten program do složky world of warcraft

3. najdi si free server, na kterém chceš hrát, najdi si jeho realmlist a zkopíruj ho do složky realmlist.txt

4. nespouštěj program wow.exe, ale spouštěj ten program, který sis stáhnul, normálně to funguje smiley
lokloklok , February 02 2012 20:32:25
Asi před rokem a půl jsem si zde stáhl wratch. Teď by mě zajímalo, jestli když si hru přes launcher vypatchuju nad 4.0.0+ budu mít plnohodnotný cata i s "filmovými" qvesty, worgeny a gobliny?
PS: Mam v plánu free servery.
Děkuji smiley
patos122 , February 04 2012 10:31:28
Cs vsertci som tu novy a chcel by som cata ale ked si ho stiahnem a dam instalovat da sa mi instalovat hned 4.3.2 čo mam urobyt aby som to dostal na 4.0.0
kuxik009 , February 07 2012 19:42:40
ACENA: To je tím, že to má něco málo přes 10 giga. U mě to má 16 a v pohodě to jede. Radím odinstalovat a znova nainstalovat.
kuxik009 , February 07 2012 19:43:51
Patos 122: Musíš si to stáhnout zvlášť ten patch a doinstalovat.
patos122 , February 08 2012 21:15:54
aha dobre dik
px3 , February 12 2012 23:18:11
Mám otázku aj vám sa obsah stahuje tak pomaly že 3 hodiny?
jirik8 , February 22 2012 19:33:16
mám problém ... stáhl jsem si patche, ale nevím jak je spustit, poradíte mi?? smiley))
kubik118 , February 27 2012 15:20:43
perfektní!
haaku100 , March 04 2012 17:25:12
nejde mi spustit wow exe ukaze mi to jen cerny obra a error
NOname , March 10 2012 10:26:15
Chtěl bych se zeptat stahl jsem si wow, ted to mam na verzi 4.3.3, ale chci hrát na 4.0.6 jde to ? případně co mam stáhnout. dík za odpověd
haaku100 , March 11 2012 15:57:22
Ahoj cjtěl bych se zeptat jak napatchovam mpq soubory smiley
Alimzan , March 11 2012 23:45:53
Přeji dobrý večer,chci se zeptat jak udělám screnshot nemůžu nikde najít nastavení a nevím tlačítko.
ps:mám problém jakmile dosáhnu 20level tak mi nepřibývají zkušenosti a něco to píše tak to chci někomu poslat!
stalo se mi to podruhé a pokaždé na jiném servru
TeresaAndreev , March 12 2012 17:21:38
ahoj, já se chci na něco zeptat - snad mi odpovíte smiley. s kámoškou jsme si chtěly stáhnout wotlk (tbc i wow máme) ale když to najelo na 26%, stoplo se to a napsalo: Please insert disc labeled ,,Wrath of the Lich King" nebo tak nějak..
nevím co s tím mám dělat smiley
předem děkuji smiley
tomnguyen , March 14 2012 14:53:32
Nemužu stahnout patch 4,0,6
Co mám teď dělat ??? plssmiley
razor25 , March 20 2012 17:33:41
ja chci abys jsme hrali dohromadysmileysmileysmileysmileysmiley
kosakcz , March 21 2012 10:33:55
Ahoj, mám stejný dotaz jako někteří předemnou. Když to stáhnu podle Vašeho postupu, stáhnu to na patch 4.3.3., ale chci hrát na 4.0.6.. Zkousel jsem již hafo způsobů downpatche, všechny ale nějak selhaly. Nevíte, co s tím?smiley) dík za odpověd
kosakcz , March 21 2012 10:47:24
Jeste odpovídám Elmoon, který sem dal nějaký návod z monster-wow.com Jmenuje se ten "program" need_to_play.rar? jestli ano, tak uz je v connection. Snad to bude už ono, někdo prosím napište. Dělám to již po milionkrátý.smiley díksmiley
bartass , March 27 2012 11:36:41
pls poradte ja prepatchovat patch 4.3.3 na 4.0.6
mmmichal , April 11 2012 15:56:21
prosím reknete mi nekdo jak dlouho to bude vsecko trvat kdyz reprve instaluju a je to na zacatku
mmmichal , April 11 2012 15:58:04
prosím smiley
tekkmarek23 , April 19 2012 22:18:04
NEVÍTE PROČ ¨KDYŠ ZANU HRU SE MI NEJDE PŘIHLÁSIT A TADY TO NORMÁLNĚ DE PORADTE PROÍM CHCI UŽ HRÁT smiley smiley smiley
svobik1 , April 21 2012 00:19:09
KOSAKCZ- prosim ja jsem stahl need_to_play.rar, ale kdyz to presto pustim tak mi nabehne cerna obrazovka a hodi mi to error, a error mi to haže i kdyz pustim normalni wow exe. tak to musim postet pres launcher a play jde dat jenom kdyz to necham dojet na patch 4.3.4. takze bud muzu hrat na serveru kterej ma takovou verzi. ale chcu hrat na serveru s verzi 4.0.6 tak jak to mam prosiiiim udelat ? uz chcu konecne hrat tak mi prosim NEKDO poradte. prosiiiiiim !!!!! smiley smiley smiley smiley smiley smiley byl bych moc vdecnej smiley smiley smiley
Ellmoon , April 24 2012 09:14:26
Takže, promiňte lidi za delší absenci, ale nestíhal sem...
svobik1 :
Jelikož se hra nově stahuju přez launcher, tak ti to automaticky nahodí na patch 4.3.4, a tak to některé free servery začali dělat tak, že si vytvořili svůj ¨wow.exe¨ a ten dali na web volně ke stažení, takže si hráči normálně stáhli wow pžez ofi launcher a pak si akorát od nich ze stránky stáhli malej soubor, něco jako wow.exe ale s patchem na jejich server, bohužel to teď na monster-wowu změnili a nefunguje jim to tam, takže se pokusim najít fungující program a odkaz dát sem smiley
Ellmoon , April 24 2012 09:18:13
tekkmarek23 :
takže jestli chceš hrát wow, musíš mít, jak je výše na této stránce uvedeno odpovídající patch pro server na kterém chceš hrát, pak v souboru realmlist.txt musíš mít nahozenej realmlist serveru na kterym chceš hrát a na tom serveru se musíš i zaregistrovat, jestli si zkoušel přihlašovací údaje jako máš tady na webu tak ti to nikdy fungovat nebude, tento web nemá server, takže doporučuju si najít nějaký server a zkusit to, někde by tu měl být návod na této stránce smiley
Wesson , May 02 2012 20:18:27
Zdar postupuju podle obrazkového návodu ale když necham instalaci instalací tak se mi to naistaluje na patch 4.3.4. to je mi jaksi k prdu a potřebuju 4.0.0. a ten získám je tím že přerušim instalaci ale to me pak nejde pustit skače tam furt nejakej WoWError a nejde to proste nevim delam to už drzhej den a pořad nevim jak na to tak prosím poradte mi....Díky
Wesson , May 03 2012 21:31:26
Tak už mam verzi 4.0.6. ale když se chci lognout tak me to tam nechce pustit mam učet mam všechno ale ale nejde to učet je online proste nevim
Wesson , May 03 2012 21:31:53
Tak už mam verzi 4.0.6. ale když se chci lognout tak me to tam nechce pustit mam učet mam všechno ale ale nejde to učet je online proste nevim
Daylen , May 13 2012 09:59:38
Mohl by mi někde nějak detailněji vysvětlit jak to mám vše udělat podle obrázků mi to moc nejde
Whinger , May 24 2012 14:02:57
Zdravím všechny přítomné,
mám jeden základní dotaz pro hraní WoW:
Co si vše mám nakoupit, abych měl hru krásně plně funkční
+
lze kompletní hru v plném rozsahu stáhnout z webu a poté jí i online aktivovat a začít hned hrát???

Díky předem všem za podrobnější info smiley
JJ
Pepsi11 , June 01 2012 20:51:22
takže když mám lich kinga i burnink crusade tak pude ten normální cataclysm když si to tu stáhnu?smiley
riskoCzech , August 12 2012 13:00:40
hele mám dotaz chtěl bych začít hrát WOW ale nějak mi to nejde už v 6fázy se mi to seklo a nechce jít i když to znova spustim prosím poradtesmiley
DeJv98 , August 19 2012 13:49:13
hoj,mám menší problém,stáhnul jsme si launcher na cataclysm,první dva patche (4.0.1. a 4.0.1a ) jsem nainstaloval v pohodě,ale s třetím (4.0.1a-4.0.3.) mám problém,soubor přejmenuji na wow-patch.MPQ,spustí blizzard updater,ale vyplivne mi následující hlášku"Blizzard Updater was unable to start up.
The file "patch.cmd" in archive "D:\World of Warcraft\Updates\wow-patch.MPQ" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)" nevíte co s tím?
Subak , August 29 2012 11:27:34
Ahoj, mám problém večer jsem vypnul pc při stahování cata a dneska nwm proč se mi tam objevilo, že stahuje mists of pandaria...
podtim je napsáno: Total download remaining 16,9 GB tk jeslti to pořád stahuje cata a mám to nechat běžet nebo zrušit a odznova?smiley
Daylen , August 29 2012 11:41:57
Subak: Mám to stejný, ale myslím jsi že přerušení nijak nepomůže prostě se tam asi vždy stáhne pandaria
Subak , August 29 2012 12:00:30
a kdyby náhodou bych to nemusel stahovat přes launcher prosím dal by mi někdo odkaz kde stáhnu downloader aby se mi to rovnou mohlo stahovat s jistotou smiley
Subak , August 29 2012 12:09:46
Daylen: tkže to znamená že cata si nezahraju? smiley
Daylen , August 29 2012 12:15:51
jo asi jo ale mě se moc neptej já měl taky spousty dotazů a nikdo na ně nereaguje
Subak , August 29 2012 13:19:33
Udělal jsem to jinak stahuji to přes torrent možná to bude lepší než se trápit s tímhle...
Daylen , August 29 2012 13:40:36
To jsem zkoušel ale nic moc
kanec456 , September 28 2012 13:08:52
Toste všeci tak vyjeani ze jsi neumite stahnout wowko kdyz je to tak lehke staci dat Pc[windows]-enUs nainstalovat to udelat cely launcher az do konce a pak si stahnout gameshootWoW.rar s uloz.to ten dat do slozky world of warcraft a zapnout to pak si staci najit jen server na 4.0.6 jako je icewow nej server zmenit realm na ten icewow zaregistrovat se tam a hrat kdyby ste nebyli tka dibilini tka to mate za 1 hodku
kanec456 , September 28 2012 13:17:16
sorry za ty nadavky ale nemužu se tu na to divat co to tu každy piše za hovna musel sem to tu napsat
WolfCrossCZ , October 09 2012 19:41:07
co mam delat kdyz se mi to porad updatuje do verze mists of pandaria a ja chci cataclysm
pls o radu predem dekuji
kure139 , October 11 2012 09:42:02
u 5. kroku se me to vipne nevite cim to je smiley
Johnny25 , October 14 2012 16:38:53
Musí být ten key?
Mefistofeles666 , November 19 2012 21:07:09
Koukám, že s tím updatovám na Mists of Pandaria nejsem sám. Do té "krátké instalace" to mám všechno v pohodě, ale jak nastoupí ta hlavní, tak se začne instalovat Mists of Pandaria. Poradil by prosím vás někdo čím to je? Zkoušel jsem to už po třetí a pořád to samí. Díky za odpovědi.
Milo , December 27 2012 14:43:50
learn rolex swiss replicas ? rolex swiss replicas that Edward Finney experienced labored with McQueen fake rolex watches for sale , and in addition with an additional vogue genius swiss watches replica , bvlgari replica , with whom he labored as assistant designer for several decades. Immediately after viewing his offbeat types watch replica , I don t feel will probably be that very long just before we point out Edward Finney within the similar breath of McQueen and Galliano. Employing a host of heritage plaids and checks , Finney has developed a fantastic assortment abundant in character and style Employing the socialite turned Delighted Valley Vixen Alice De Janze as insp
predxxo23 , January 12 2013 12:21:37
Jaky máte level na wowko smileysmileysmileysmiley
xAnettX , January 14 2013 15:43:50
Ahojky...mám otázku. Kdybych si koupila hru World of Warcraft ....existuje naka i bez toho aniz bych musela mesicne platit?? Dystak piste na email: klarce944@gmail.com Díky smiley
Ellendway , January 15 2013 09:46:02
@Acena: Napiš k nám na web @#$~^&.cz, budeme se ti tam věnovat.
Ellendway , January 15 2013 09:48:18
xAnettX: Existují, ale nedoporučuji ti to. Pokud chceš, navštiv web wow fan.cz, kde ti to vysvětlíme.
ashcz , January 22 2013 14:57:36
hej a proc to uz nestahuje cata ale ty hloupy pandy,chtel jsem cataclysm a tenhle downloader stahuje blbou pandarii.........
ashcz , January 22 2013 15:00:34
hej a proc to stahuje ty hloupy pandy a ne cataclysm ja chci hrat cata a ne pandari
ashcz , January 22 2013 20:13:23
Vazne super ty vole,radsi ten downloader smazte,protoze to zadnou cata nestahne,jen debilni pandarii ktera mi je k prdu...Je to oficialni downloader ktery stahne hned nejnovejsi datadisk....Diky tomuhle downloaderu muzu opet smazat cely wow a stahovat znova protoze wotlk mi to uz nespusti kdyz se mi stahlo pat mega z pandarie nez jsem to prerusil,fakt jdete nekam!!!
ashcz , January 22 2013 20:14:35
Fakt jsem cely statny vsechno stahovat po desaty od znova!!
GameHastrCZ , February 01 2013 09:35:20
smiley((((((((((((((((( world of warCraft wrath of the lich king nefunguje smiley kdyby mne nkdo umnel poradit nechtmi npise do zpráv a rekne mi jak nainstaovat dkuji GameHastrCZ av já smiley
weater7 , February 24 2013 16:06:33
jak a kde si mam stahnout world of warcraft catalysm když tady to stahuje jen pandaria ?? na pandaria furt pada server a je snad jen jeden pandashan a stejne za pandu nehraju mužu si stahnout server na cataclysm a mam wow mistic of pandaria pude mi ten server ? pls odpovězte
mizik , June 03 2013 21:55:02
prosim vas potreboval bych wow 4.3.4 na server ice wow kde stahnu děkuju za odpovět
akito , August 10 2013 23:37:36
mám dotaz, po úplným obnovením systému stahuju wowku znovu a stále mi tam naskakuje tabulka s nápisem "launcher cannot obtain patching information. please check your internet configuration" a nemám páru co s tím, nejsem tak zběhlá v těch všech věcičkách v kompu, nikdy předtím se s tim problémy neměla... co s tim?
Davidoff , October 17 2013 20:06:21
Stahuju to a sekl se mi to na 966 mb pred koncem, co s tim prosim ??
Legartian , October 29 2013 13:13:57
cawte pls poradi mi niekto ? stahujem ten Catac a jak uz mam Launcher samotne instalace v4.0.0 tak vzdicky ked mi to ma stiahnut uz len 966.8mb mi to nechce stahovat dalej ale rychlost instalacie mi ukazuje aj tak pls poradte mi co mam robit
dolinak1996 , November 03 2013 13:19:45
prosim vas ide wow aj na Windows 7 ?? ked ano ako to mam spraviit ?? mam v pc ešte stare a patch 3.3.5 ked to spustim mi to vyhadzuje errror ..pls HELP !!
melanion , November 13 2013 18:21:07
Zdravím!! Mám malý problém a tak bych vás ráda poprosila o radu! S přítelem jsme si nainstalovali WOW že si přes zimu trošku zahrajeme. smiley ale mám menší problém. Kdysi už jsem hrála, ale fakt si nepamatuju co se jak kde dělalo abych se dostala na deimos? stáhla se mi nějaká kompletní verze mists of pandaria..dokáže mi někdo poradit, co mám dělat abych se dostala někam kde je alespon někdo kdo mluví česky? at nehrajeme pouze s anglikáncema? smiley díky moc za rady!
misabiegun , November 21 2013 17:19:31
[img][/img]misabiegun , November 21 2013 17:19:51
:);):|:(:o:p
misabiegun , November 21 2013 17:20:10
smiley
mattak , December 18 2013 16:32:00
DOPIČI!!!! SEM TU SKORO 20MIN A NIKDE TU NENI ip!!! HROZNE NEPREHLEDNE!!!
smiley
smith123 , December 26 2013 10:06:47
Thanks for sharing this! You made the whole game much easier and awesome. I like this post.update more games.

<a href="http://www.rubbersheetcompany.co.uk/rubber-sheet.html">rubber sheet</a>
smith123 , December 26 2013 10:09:52
abc

<a href="http://www.writingspot.co.uk/coursework-writing/">coursework writing hel</a>
smith123 , December 26 2013 10:10:36
Thanks for sharing this! You made the whole game much easier and awesome. I like this post.update more games.

http://www.rubbersheetcompany.co.uk/rubber-sheet.html
johnsandavid121 , January 24 2014 10:40:13
This is such a great resource that you are providing and give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine.
http://www.customstickers.us
http://www.customstickers.us/Custom-Sticker-Decals
johnsandavid121 , January 24 2014 10:42:14
To say the truth, I am very impressed by what you said. You share tons of interesting info, neat and excellent design you `ve got here. It `s certainly one of the most informative stuff on this topic I` ve ever read.

http://www.customstickers.us
http://www.customstickers.us/Custom-Sticker-Decals
davidjohnsan121 , January 25 2014 11:45:27
Useful data. I'm really very happy to browse this kind of terminology and wording. Cheers with regard to offering persons this kind of simple data. Great walk-through. I like this kind of distribute.
http://www.printinggood.com/Stickers-Printing
http://www.printinggood.com/Stickers-Printing
Allyn123 , February 14 2014 15:49:31
Thanks for taking time to discuss..
http://www.itdevices.ca/cisco-devices/switches/cisco-3560-series.php
Allyn123 , February 14 2014 15:49:53
Thanks for taking time to discuss..http://www.itdevices.ca/cisco-devices/switches/cisco-3560-series.php
Mikololccsc , August 29 2014 23:37:30
Ahoj
čo je v domto downloadu? Len samotná hra alebo aj datadisky?
RedExtreme2 , August 30 2014 15:14:02
hej jak to stáhnu? a kde?

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.

Hodnocení

Musíš být přihlášen, abys mohl hodnotit.

Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Perfektní! Perfektní! 69% [25 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 6% [2 Hlasů]
Dobrý Dobrý 3% [1 Hlas]
Průměrný Průměrný 11% [4 Hlasů]
Bídný Bídný 11% [4 Hlasů]

Přihlášení

Nick

HesloNejsi členem?
Zaregistruj se co nejdříve.

Zapomněl jsi heslo?
Nech si poslat nové.
spacer

Herní novinky

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /DISK3/WWW/herniweb.cz/fusion.php on line 161
spacer

Témata fóra

Nejnovější témata
Video youtube https...
Video youtube https...
Video youtube https...
WoW vyskum
How to Buy TOTW 13 P...
Nejžhavější témata
Žádám o radu [110]
Oficiální servery... [60]
Pár otázek [34]
Co zrovna děláte? [28]
Cesta na oficiáln... [24]
spacer
reklama

Poslední komentáře

boxerrulz1234, 24.04. 23:39 - novinka
Your site is good Actually, i have seen yo...

boxerrulz1234, 24.04. 23:38 - novinka
You will be missed.The one place where as ...

boxerrulz1234, 24.04. 23:30 - novinka
I just got to this amazing site not long a...

boxerrulz1234, 24.04. 23:30 - novinka
I am very happy to be here because this is...

boxerrulz1234, 24.04. 23:21 - novinka
Hey great stuff, thank you for sharing thi...

boxerrulz1234, 24.04. 23:20 - novinka
Hi! This is exactly what I was looking for...

boxerrulz1234, 24.04. 23:13 - novinka
OMG...This is just what I need. Flabuless ...

boxerrulz1234, 24.04. 23:12 - novinka
Really i appreciate the effort you made to...
spacer
Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /DISK3/WWW/herniweb.cz/wow/footer.php on line 20 Warning: file_get_contents(http://ledge_bottom.herniweb.cz/ledge_bottom.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /DISK3/WWW/herniweb.cz/wow/footer.php on line 20